بحث کاربر:نرگس

از irPress.org
پرش به ناوبری پرش به جستجو

سلام. ممنون که به جمعِ ما پیوسته‌اید. صفحه‌ی راهنما را خوانده‌اید؟ اگر سؤال دیگری هم برایتان پیش آمد، کافی‌ست در صفحه‌ی بحثِ من بپرسید تا برایش جواب پیدا کنیم. --Robofa ‏۱۴ ژوئن ۲۰۱۱، ساعت ۰۹:۵۵ (UTC)

صفحه‌کلید فارسی

اگر هنوز مشکل صفحه‌کلید فارسی دارید، اول دقت کنید ببینید که Persian Experimental Keyboard در ترجیحات صفحه‌کلید دیده می‌شود. بعد اینجا را نگاه کنید: Start - Control panel - Add/remove programs و ببینید که برنامه‌ای نصب شده که از اسمش معلوم باشد صفحه‌کلید متفرقه دارید. اگر چنین برنامه‌ای دارید، آن را حذف (uninstall) کنید. امیدوارم مشکل‌تان حل شود. --Farzaneh ‏۲۱ ژوئن ۲۰۱۱، ساعت ۱۰:۱۷ (UTC)

من صفحه کلید دیگری را از این‌جا http://www.parsilatex.com/joomla/index.php?option=com_remository&Itemid=82&func=finishdown&id=31 نصب کردم و مشکل حل شد. :)

خیلی هم خوب :) --Farzaneh ‏۲۴ ژوئن ۲۰۱۱، ساعت ۰۹:۳۰ (UTC)


در مورد نظریهٔ هراس

سلام. خیلی ممنون بابت همکاری و این‌ها. نکته‌ای که در مورد نظریهٔ هراس به نظرم رسید به شما بگویم این است که متن در واقع از انتهای صفحهٔ ۲۴ شروع می‌شود. در نتیجه لازم نبود نوشته‌های بالاتر از عنوان را (که بخشی از در آن سپیده‌دمان است) در صفحهٔ ۲۴ تایپ کنید. گاهی نوع صفحه‌بندیِ کتاب جمعه در متن‌هایی که از ابتدای صفحه شروع نمی‌شوند این سوءتفاهم را به وجود می‌آورد. ممنون. --پرستو ‏۱۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۱۵:۳۷ (UTC)

سلام و ممنون از توضیح. حدس می زدم ولی فکر کردم پیدا کردن صفحه قبلی و مطمئن شدن از این که ادامه متن دیگری است بیشتر طول می کشد. پاکشان می کنم. راستی پاورقی که نشانِ آن ستاره باشد را چه‌طور ایجاد می‌کنی؟ ممنون.

در وسط متن که می‌خواهیم الگوی نشان را وارد کنیم، این کار را می‌کنیم: {{نشان|۱|*}}
در قسمت پاورقی کافیست که به جای علامت # از این مجموعه استفاده کنیم: *
توضیح این‌که در خط اول برای این‌که شما ظاهر الگوی نشان را درست ببینید از تگ nowiki استفاده کرده‌ام. اما در خط دوم باید مجموعه را شامل nowiki کپی کنید در قسمت پاورقی. ببخشید اگر کمی نامفهوم است. هر جا مشکلی پیش آمد لطفاً بپرسید. --پرستو ‏۱۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۱۷:۲۶ (UTC)
نتوانسته بودم خوب توضیح دهم. ببخشید. پاورقی را اصلاح کردم. لطفاً ببینید برای دفعات بعدی. --پرستو ‏۱۴ ژوئیهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۰۵:۴۳ (UTC)


یادآوری

سلام. بیش از دو ماه است که متنِ نامه‌ئی از لوئی آلتوسر به‌رژی دبره تغییری نکرده است. فکر کردم یادآوری کنم برای تایپش. و ممنون. --پرستو ‏۲۸ اکتبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۴:۴۶ (UTC)


ممنون بابت یادآوری :) واقعاً دو ماه شده؟ به نظرم نمی‌رسید پروژهٔ کتاب جمعه دو ماه باشد که از یادم رفته باشد. شگفت‌زده‌ام کردید.


سلام دوباره. می‌شود لطفاً به مرگ یزدگرد هم رسیدگی کنید؟ --پرستو ‏۶ نوامبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۵:۵۶ (UTC)

از شما خبری نشد؛ مرگ یزدگرد را گذاشتم در وضعیتِ «ناقص» تا کاربران دیگر تایپ‌اش کنند. --پرستو ‏۷ دسامبر ۲۰۱۱، ساعت ۰۰:۳۳ (UTC)
  • سلام،‌ حدود دو ماه است نامه‌ئی از لوئی آلتوسر به‌رژی دبره تغییری نکرده است. خوب می‌شود ترتیب تایپ‌ش را بدهید، یا بگذاریدش در وضعیت «ناقص» تا کاربران دیگر تایپ کنند. ممنون.--Mohaddese ‏۲۶ ژانویهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۱۵:۴۸ (PST)
از شما خبری نشد، مقاله را در رده ناقص قرار دادم.--Mohaddese ‏۲ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۰:۴۱ (PST)