irPress.org:تکذیب‌نامه

از irPress.org
پرش به ناوبری پرش به جستجو

بایگانی مطبوعات ایران پروژه‌ای غیرانتفاعی و حاصل کار داوطلبانهٔ مشارکت‌کنندگان آن است. تنها هدف این پروژه آن‌لاین کردن نشریه‌هایی است که اغلب در کتابخانه‌های شخصی خاک می‌خورند.

  • هر کسی که دسترسی به اینترنت داشته باشد می‌تواند به جمع مشارکت‌کنندگان بپیوندد.
  • مطالب نشریه‌ها فقط برای آنلاین‌کردن در بایگانی مطبوعات منتشر می‌شوند و به هیچ وجه بازتاب نظرات داوطلب‌ها یا گردانندگان نیست.
  • سیاست کار بایگانی مطبوعات وفاداری به اصل است. غیر از موارد انگشت‌شمار مثل اشتباه‌های تایپی، هیچ مطلبی ویرایش یا سانسور محتوایی نمی‌شود. اصلِ همهٔ اسناد برای مقابلهٔ مستقل در صفحه‌ها موجود است.
  • بایگانی مطبوعات اعتبار یا صحت مطالب را تأیید نمی‌کند. همهٔ متن‌ها را داوطلبان تایپ کرده‌اند و امکان هر خطایی حتی در مطالب نهایی‌شده هست.
  • بعضی از مقاله‌ها ممکن است حاوی کلمات یا زبانی باشند که از سوی برخی از خوانندگان حرمت‌شکنانه، مبتذل و یا توهین‌آمیز محسوب می‌شود. بایگانی مطبوعات هیچ مسئولیتی در برابر آسیب‌های احتمالی به مراجعین وبسایت نمی‌پذیرد.
  • هر کسی می‌تواند در وبسایت بایگانی مطبوعات حساب کاربری باز کند و صفحات مطالب و صفحات بحث را تغییر دهد. هر کسی ممکن است مقاله‌ها و صفحات بحث را ویرایش کرده باشد. با اینکه مقالات بعد از پایان تایپ محافظت می‌شوند، بایگانی مطبوعات تضمین نمی‌کند که صفحات در معرض خرابکاری نباشند.
  • بایگانی مطبوعات همهٔ تلاش‌اش را برای جلب موافقت صاحبین حق مؤلف می‌کند. اگر فکر می‌کنید حقوقی دارید که مطلبی که در بایگانی مطبوعات منتشر شده آن را نقض می‌کند با ای‌میل ketabejome@gmail.com تماس بگیرید. لطفاً آدرس مطلب مورد بحث (URL که با ‎http://irpress.org/ ‎ شروع می‌شود)، به علاوهٔ اطلاعات کافی که نشان دهد شما مالک حق مؤلف آن مطلب هستید برایمان بفرستید. لطفاً توجه کنید که پروژه را تعداد اندکی داوطلب می‌گردانند و با اینکه همهٔ تلاش‌مان را می‌کنیم به سرعت به شما پاسخ دهیم، ممکن است نتوانیم بلافاصله درخواست‌تان را بررسی کنیم.