بحث کاربر:Sara HG

از irPress.org
پرش به ناوبری پرش به جستجو

سلام. ممنون که به جمعِ ما پیوسته‌اید. صفحه‌ی راهنما را خوانده‌اید؟ اگر سؤال دیگری هم برایتان پیش آمد، کافی‌ست در صفحه‌ی بحثِ من بپرسید تا برایش جواب پیدا کنیم. --Robofa ‏۲۱ ژانویهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۴:۲۰ (PST)سلام. من مطمئن نیستم که اینجا باید سوال بنویسم یا نه ؟ با سیستم اینجا به‌کل نا آشنا هستم . امیدوارم جای درستی باشه برای سوال پرسیدن. مشغول تایپ «دولت شیلی پس از کودتا» هستم. ۱.شماره پاورقی ها در صفحه اصلی با آن چیزی که من تایپ می کنم تفاوت داره . یعنی من یک عددی تایپ می کنم و بعد از ذخیره کردن ویرایش، وقتی به صفحه مقاله می رم یک عدد دیگه نمایش داده شده . کسی می دونه جریان چیه؟

سلام سارا، این‌جا هم جای خوبی است برای پرسیدن سئوال. تا جایی که من دیدم هنوز پاورقی‌ها را تایپ نکرده‌ای. اما برای این‌که شماره‌های پاورقی پشتِ سرِ هم باشند،‌ نباید بین سطر‌های پاورقی فاصله باشد. اگر منظورت نشان‌ها بودند، شماره‌های نشان‌ها به ترتیب از ۱ شروع می‌شوند، و اگر مثلاً تو بعد از ۱، نشان بعدی را ۳ تایپ کنی، ۲ نمایش داده می‌شود. اگر منظورت را اشتباه متوجه شده‌ام، بگو لطفاً. ممنون.--Mohaddese ‏۳۰ ژانویهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۰:۲۸ (PST)


سلام . ممنون از جواب سریع. بله . منظورم «نشان» بود . گویا در متن اصلی به ترتیب شماره نیامدند و هر از گاهی یک عدد از قلم افتاده. که اگر بخوام وفادارانه به متن شماره نشان ها رو تایپ کنم، باز هم نهایتا شماره ها بر طبق توالی درست اعداد نشان داده می شوند، نه آن چیزی که در متن اصلی آمده و من تایپ کرده‌ام.

فکر کردم بد نیست به‌ت بگم که عنوان‌های فرعی را (حتی اگر در متن اصلی هم وسط‌چین باشند) معمولاً وسط‌چین نمی‌کنیم.--Mohaddese ‏۳۰ ژانویهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۷:۱۲ (PST)

ممنونم محدثه. اگر یک وقت نگاه می‌انداختی و نکته ویرایشی دیگه‌ای هم به نظرت رسید ممنون می‌شم بشنوم که از همین اول رعایت کنم و کار کسی که بازنگری می‌کنه رو زیاد نکنم. (مثل نیم فاصله ها و نشانه‌های نقطه گذاری و ...) --Sara HG ‏۳۰ ژانویهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۱۸:۱۸ (PST)


یادآوری

سلام. ممنون. راستش نمی‌دونستم. اولین روزهایی که اینجا اومده بودم و آشنایی نداشتم، هی مقاله‌های مختلف رو تو وضعیت در حال ویرایش می‌ذاشتم. آزمون و خطا. تا بالاخره یاد گرفتم و همه رو به وضعیت ناقص برگردوندم. ظاهرا این یکی از قلم افتاده. شرمنده ام. اما توفیق اجباری شد، فکر کنم بتونم تایپ کنم وقتی تایپ مقاله فعلی‌ام تمام شد. اما اگر فکر می‌کنی افراد دیگه ممکنه زودتر تایپ کنند، بگذارمش در وضعیت ناقص.--Sara HG ‏۲۱ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۱۰:۱۶ (PST)

اگر بتوانی خودت تایپ کنی که خیلی هم خوب می‌شود. ممنون :) --Mohaddese ‏۲۱ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۱۰:۳۲ (PST)


  • سلام سارا. الان دیدم که مراسم «چَمَر» در ایلام ۱ بیش از یک ماه است که تغییری نکرده. می‌خواهی در تایپ‌اش کمک‌ات کنم؟ --پرستو ‏۲۵ آوریل ۲۰۱۲، ساعت ۰۲:۳۰ (PDT)

سلام پرستو جان. آره متاسفانه سرم شلوغ شد و نرسیدم سر بزنم . حتماً ، خیلی خوب می‌شه اگه که کمکم کنی. --Sara HG ‏۲۶ آوریل ۲۰۱۲، ساعت ۱۹:۳۵ (PDT)

پس تایپ کردنش با من. :) --پرستو ‏۲۷ آوریل ۲۰۱۲، ساعت ۰۰:۰۰ (PDT)


  • سلام سارا، الان دیدم که حدود ۱۰ ماه است که دیوانه‌ئی بر بام تغییری نکرده. برای یادآوری. :‌) --پرستو (بحث) ‏۱۷ آوریل ۲۰۱۳، ساعت ۱۵:۲۹ (PDT)


ایمیل

آیا راهی هست که بتونم به اکانت فعلی‌ام آدرس ایمیل اضافه کنم؟ --Sara HG ‏۱۲ مارس ۲۰۱۲، ساعت ۲۰:۱۶ (PDT)

فکر می‌کنم در «ترجیحات من» بتوانی در قسمت «داده‌ها کاربر» آدرس ایمیل اضافه کنی.--Mohaddese ‏۱۳ مارس ۲۰۱۲، ساعت ۰۰:۲۰ (PDT)


نگارش «کتاب هفته»

سلام. شیوهٔ ویرایشِ «کتاب هفته» کمی با «کتاب جمعه» فرق دارد. لطفاً قبل از تایپِ مطالبِ «کتاب هفته»، نکته‌های اضافه شده به راهنما را نگاه کنید. ممنون.--Mohaddese (بحث) ‏۱۷ نوامبر ۲۰۱۲، ساعت ۱۱:۱۴ (PST)