بحث کاربر:Omid

از irPress.org
پرش به ناوبری پرش به جستجو

سلام. ممنون که به جمعِ ما پیوسته‌اید. صفحه‌ی راهنما را خوانده‌اید؟ اگر سؤال دیگری هم برایتان پیش آمد، کافی‌ست در صفحه‌ی بحثِ من بپرسید تا برایش جواب پیدا کنیم. --Robofa ‏۴ ژوئن ۲۰۱۱، ساعت ۱۳:۰۱ (UTC)


یادآوری

سلام. بیش از دو ماه است که دموکراسی در وضعیت «در حال ویرایش» است. خوب می‌شود ترتیب تایپ کردن‌اش را بدهید یا بگذاریدش در وضعیت «ناقص» تا کاربران دیگر تایپ‌اش کنند. خیلی هم ممنون. --پرستو ‏۱۵ اوت ۲۰۱۱، ساعت ۰۹:۱۱ (UTC)

سلام. از حسن توجه و پیگیری شما ممنونم. علت تأخیر عدم آشنائی بنده با این سیستم بود. حالا ظاهراً موفق شدم کار را ادامه دهم. اما ممکن است باز مواردی باشد که نیاز به راهنمایی شما باشد. خواهشمندم در چنین مواردی حتماً بنده را مطلع نمائید. پیشاپیش از لطفتان سپاسگزارم. --امید ۲۶ اوت ۲۰۱۱ ساعت ۰۸:۱۰ (UTC)

خوشحالم که با سیستم ویکی آشنا شده‌اید. در مورد متنِ دموکراسی، شما متن را اشتباهی در صفحهٔ بحث چسبانده بودید که من به جای درستش منتقل کردمش. اگر سؤالی بود، در خدمتم. --پرستو ‏۲۶ اوت ۲۰۱۱، ساعت ۰۹:۴۷ (UTC)

از لطفتان سپاسگزارم. مشکل اصلی من هم در واقع همین مسئلهٔ جای درست است. بار اول متن را در همان جای درست تایپ کرده بودم اما نمی دانم چه بر سرش آمد! بار دوم با خواندن چند بارهٔ صفحهٔ راهنما و رسیدن به این جمله که «سپس متن تایپ شده را زیر این قسمت Paste کنید» تصور کردم تایپ متن باید در جای دیگری انجام شود و در نهایت به محل اصلی چسبانده شود. اگر راهنمایی کنید که منظور از جملهٔ فوق چیست ممنون خواهم شد. ضمناً٬ آیا می شود متن را در جایی خارج از ویکی مثلاً مایکروسافت ورد تایپ کرد و بعد نسبت به انتقال آن اقدام کرد؟ مسئلهٔ دیگری که با آن مواجه شدم این بود که تورفتگی های اول هر پاراگراف که با تایپ :: شکل می گیرد در متن دموکراسی اعمال نشد. علت را نمی دانم. نهایتاً این‌که تایپ دموکراسی را به پایان رساندم و آن را به حالت بازنگری تغییر دادم. حال آیا باید تایپ متن جدیدی را اغاز کنم یا آن‌که کارهای دیگری هم در این سطح می‌توان انجام داد؟ منظور رعایت اولویت‌هاست. باز هم از لطفتان ممنونم. --Omid ‏۵ سپتامبر ۲۰۱۱، ساعت ۰۴:۴۱ (UTC)

سلام و خسته نباشید. دستتان درد نکند بابت تایپ :)
منظور از آن جمله در راهنما در واقع چیزی است که شما بلافاصله بعدش پرسیده‌اید: فرض گرفته بودیم که بیشتر افراد در فضاهای دیگری جز ویکی تایپ می‌کنند و بعد متن‌شان را منتقل می‌کنند به این‌جا. و بله: می‌شود جای دیگر متن را تایپ کرد. فقط حواس‌مان باید باشد که آدابِ سیاه کردنِ کلمه‌ها و ایتالیک کردن‌شان و... در ویکی با ورد متفاوت است.
در مورد تورفتگی، در ویکی وقتی سر پاراگراف دو نقطه می‌گذاریم، کل پاراگراف تو می‌رود. به همین دلیل ما تورفتگیِ سر پاراگراف را نمی‌توانیم در ویکی پیاده کنیم. در مورد متنِ دموکراسی شما کل پاراگراف‌ها را دو درجه تو برده‌اید، اما حدس می‌زنم که قصدتان ایجاد تورفتگی فقط در اول پاراگراف‌ها بوده. خلاصه: ببخشید، ویکی این تورفتگی اول پاراگراف را نمی‌فهمد.
یک نکته در مورد دموکراسی: در تایپ نام نویسنده را جا انداخته‌اید. احتمالاً چون بالای عنوان اصلی بوده، فراموش شده. :)
خوشحال می‌شویم توی تایپ بیشتر با ما همکاری کنید. اگر دوست داشته باشید، می‌توانید در بازنگری و مقابلهٔ مطالب هم همکاری کنید. (کمی کارِ بازنگری پیچیده‌تر است و پیشنهاد می‌کنم اجازه دهید این متن‌تان بازنگری شود و شما اشتباه‌های احتمالی را ببینید و بعد اگر مایل بودید به جمع بازنگرها بپیوندید.)
از حضور شما در این‌جا خوشحالیم. --پرستو ‏۵ سپتامبر ۲۰۱۱، ساعت ۰۵:۰۶ (UTC)