بحث کاربر:Negin

از irPress.org
پرش به ناوبری پرش به جستجو

سلام. ممنون که به جمعِ ما پیوسته‌اید. صفحه‌ی راهنما را خوانده‌اید؟ اگر سؤال دیگری هم برایتان پیش آمد، کافی‌ست در صفحه‌ی بحثِ من بپرسید تا برایش جواب پیدا کنیم. --Robofa ‏۲۶ ژوئن ۲۰۱۱، ساعت ۱۱:۳۳ (UTC)


بازنگری

  • سلام نگین. ممنون که در کار تایپ کمک می‌کنی. دیدم که در حال بازنگریِ صندوق پستی ۱۱۳۲-۱۵ شمارهٔ ۳۳ هستی. شاید توجه نکرده باشی که برای بازنگری، باید مقالاتی را انتخاب کنیم که خودمان تایپ نکرده باشیم. پس این مقاله‌ای را که در حال بازنگری‌اش هستی، بگذار تا کاربران دیگر به بازنگری‌اش برسند.

و لطفاً قبل از بازنگری راهنمای بازنگری را بخوان. مرسی.--Mohaddese ‏۲۴ ژانویهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۰:۲۴ (PST)

محدثه جان، ممنون از توضیحت، اما من قصد بازنگری نداشتم. تایپ مقاله را تمام کرده بودم و برای همین از حالت «در حال ویرایش» به «بازنگری» تغییرش دادم که نشان دهم تایپ آن تمام شده است. اشتباه کردم؟

به جای «بازنگری»، به «در حال بازنگری» تغییرش داده‌ای. :) لطفاً درست‌ش کن. مرسی.--Mohaddese ‏۲۴ ژانویهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۱:۰۱ (PST)

وای شرمنده. این جا ساعت سه شب و من نیمه خواب هستم. ببخشید. درستش می کنم همین حالا.


محدثه جان، در این ایمیلی که برای من به صورت خودکار آمد از irpress.org که ایجاد شدن این بحث توسط تو را اطلاع داده بود، املای کلمه ی «فهرست» اشتباه بود. حدس می زنم برای همه همان ایمیل بیاید. درستش می کنی لطفا؟ ممنون.

نگین

خیلی ممنون نگین، از دقت و تذکرِ به جا. حتماً درستش می‌کنیم. مرسی. (راستی برای این‌که اسمت آخر چیزهایی که توی صفحات بحث می‌نویسی باشه، تا بقیه بفهمن که تو نوشتی، امضا کن. دکمهٔ امضا آن بالاست، از سمت چپ دومی.) --Mohaddese ‏۲۴ ژانویهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۱۳:۱۴ (PST)
من یکی از ای‌میل‌های خودکار را نگاه کردم و تنها موردی که پیدا کردم جایی در آخرش بود که فقط نوشته بود «برای تغییر تنظیمات فهرست پی‌گیری‌هایتان به (لینک) بروید.» ممکن است بگویید کجای ای‌میل است و چه نوشته؟ ممنون. --Farzaneh ‏۲۴ ژانویهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۱۳:۲۳ (PST)

فرزانه، برای من نوشته شده بود «فهرصت». محدثه، ممنون که یادم دادی امضا کنم (: --Negin ‏۲۴ ژانویهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۱۳:۲۵ (PST)

راستی یادم رفت اطلاع بدم. این مشکل دیگه باید درست شده باشه. ممنون که گزارش کردید. --فرزانه ‏۴ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۱۵:۲۶ (PST)

روبوفا

نگین، روبوفا اعداد را فارسی نمی‌کند.--Mohaddese ‏۱ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۰:۴۲ (PST)

ممنون که توضیKح دادی. تصحیحشون می‌کنم امروز آخر وقت.--Negin ‏۱ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۸:۳۴ (PST)

تایپ

سلام نگین، خوب می‌شود اگر سئوالی داری، در صفحهٔ بحثِ همان مطلب بپرسی.مرسی.

دربارهٔ ایرادات و ابهامات اصول مصوب دولت در مورد تشکیل شورای کارکنان مؤسسات دولتی و خصوصی، هم ما تا جائی که بشود مطالب را تایپ می‌کنیم. فکر می‌کنم تایپ بشود بهتر است. حالا اینکه انتهای متن بیاید با عنوان سندِ صفحهٔ ۱۳۸، یا همان جا بین دو خط بیاید را فعلاً تو تصمیم بگیر، تا ببینیم نظر بازنگر چه خواهد بود. ممنون.--Mohaddese ‏۲ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۰:۳۵ (PST)

OCR

مقالهٔ درباره ضرورت بختیاری بودن برای هر بختیاری را همانطور که خواسته بودید با OCR پیاده کردم. به هر حال اشتباه زیاد دارد و نرم‌افزار هم برای عربی طراحی شده و مثلاً حرف گ و نیم‌فاصله ندارد. اگر فکر می‌کنید که مجموعاً کارتان را راحت‌تر کرده است بگویید تا مقاله‌های انتخابی بعدی‌تان را هم پیاده کنم. خیلی هم ممنون بابت همکاری. --فرزانه ‏۴ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۱۵:۳۳ (PST)

مرسی فرزانه. این رو که تموم کردم، برای مقاله‌های بعدی ازت باز کمک می‌خوام.--Negin ‏۶ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۷:۱۹ (PST)

فرزانه، ممكنه لطفا مقاله ي "تقسيم كار و بيگانگي" رو هم براي من خودكار پياده كني؟ ممنونم--Negin ‏۹ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۲:۲۶ (PST)

حتماً. خیلی هم ممنون :) تا آخر امشب حتماً انجام می‌دم. --فرزانه ‏۹ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۵:۲۲ (PST)
انجام شد اما دیدم که عربستان بی‌سلاطین را هم شروع کرده‌ای. (عجب سرعتی!) اگر فکر می‌کنی پیاده‌سازی خودکار کارت را راحت‌تر می‌کند بگو که آن را هم پیاده کنم. --فرزانه ‏۹ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۱۴:۰۵ (PST)

فرزانه، ممنونم. دوست دارم زود تمام شوند تا وقتي پرستو بيرون مي آيد خوشحال شود. اگر آن يكي مقاله را هم پياده كني برايم (عربستان بي سلاطين) عالي مي شود.. ممنونم--Negin ‏۹ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۱۵:۲۱ (PST)

یادآوری؟

  • سلام نگین، خسته نباشی از تایپ و ممنون. از اون جایی که هر مطلبی که انتخاب می‌کنی برای تایپ، زود هم بهش رسیدگی می‌کنی، فکر کردم شاید یادت نباشه که جنگ اکتبر و واقعیت‌های جدید را هم قبلاً انتخاب کرده بودی. اگر هم یادت بود، ببخش. :) --Mohaddese ‏۸ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۵:۵۲ (PST)

محدثه جان، آن مقاله به همراه دو مقاله‌ی دیگر را برای دوستم انتخاب کردم و قرار است تا چند روز دیگر برایم تایپ‌شده‌اش را بفرستد تا من بگذارم این‌جا. می‌خواستم اضافه کنم در صفحه‌شان که مثلا «نگار ق.» تایپ می‌کند ولی نمی‌دانستم کجا باید بنویسم. --Negin ‏۸ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۷:۳۲ (PST)

نگین، فکر می‌کنم خوب باشد به دوستت برای تایپ جنگ اکتبر و واقعیت‌های جدید یادآوری کنی. مرسی. و صندوق پستی ۱۱۳۲-۱۵ شمارهٔ ۳۱ را هم برای تایپ انتخاب کرده بودی، که خوب است به‌ش رسیدگی کنی. باز هم مرسی. --Mohaddese ‏۲۹ مارس ۲۰۱۲، ساعت ۱۳:۳۸ (PDT)
محدثه‌جان، هر دو را برای یک نفر فرستاده بودم که داوطلب شده بود. چند روز پیش (الان نگاه کردم، بیست‌وششم مارس) ایمیل زدم برای یادآوری ولی هنوز جواب نداده. یک بار دیگر ایمیل می‌زنم، اگر باز جواب نداد می‌گذارمشان در وضعیت ناقص. شرمنده بابتش. من گیر کرده‌ام و این‌که حواسم هست به این مسئله و عذاب وجدان دارم بابتش، متأسفانه، چاره‌ساز نیست.--Negin ‏۲۹ مارس ۲۰۱۲، ساعت ۱۴:۰۹ (PDT)


راهنمای بازنگری

  • سلام نگین جان، ممنون که در کار بازنگری کمک می‌کنی. احتمالاً راهنمای بازنگری را خوانده باشی. در راهنما هم آمده که در کتاب جمعه اعداد به نظر پررنگ‌تر از متن می‌رسند. ولی در واقع پررنگ نیستند. و اینکه قبل و بعد از خط فاصله(-)، حتماً فاصله می‌گذاریم. شاید بد نباشد دوباره یک نگاهی به این راهنما بندازی. باز هم ممنون.--Mohaddese ‏۲۴ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۲۳:۱۸ (PST)

سلام محدثه. اشتباه داشتم؟ شرمنده. برای اعداد، روی نسخه‌ی با کیفیت بالای متن زوم می‌کردم ببینم پررنگ هستند یا نه. باز شرمنده اگر اشتباه داشتم. --Negin ‏۲۵ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۱۱:۵۶ (PST)

اشتباه داشتن دفعات اول طبیعیه بابا! شرمنده نباش. اعداد پررنگ نیستن در کتاب جمعه، مگر جائی که از اعدادی که پررنگ می‌بینیم هم پررنگ‌تر باشند، یا بدانیم که در این‌جا روی این عدد تأکید شده. یک نکته دیگه هم این‌که ویرگول یا نقطهٔ بعد از کلمات پررنگ، اکثراً پررنگ هستند. باز هم ممنون :) --Mohaddese ‏۲۵ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۱۲:۴۶ (PST)


اشتباه

سلام نگین جان. کرابات یا نوآموزان جادوگر را کاربری که قبل از تو این متن را انتخاب کرده بود، تایپ کرد. با این که در صفحهٔ بحث‌ش نوشته بودم که مقاله‌ها را به وضعیت ناقص برگردانده‌ام، اما گویا متوجهٔ حرفم نشده بود. کاش تایپ‌ش نکرده باشی هنوز. و یا دوستی در حال تایپ‌ش نباشد. متأسفم به‌ هرحال.--Mohaddese ‏۹ مارس ۲۰۱۲، ساعت ۰۳:۵۵ (PST)

سلام محدثه. راستش من یک بار به مهرانه ایمیل زده بودم برای یادآوری تایپ این مطلب و جواب داده بود که مشغول آن است. همین شد که وقتی دیدم گذاشتیش در وضعیت ناقص، انتخابش کردم که اگر تایپ کرده باشد دوباره‌کاری نشود و اگر هم نتوانست تایپ کند، خودم دست‌به‌کار شوم. --Negin ‏۹ مارس ۲۰۱۲، ساعت ۰۸:۲۰ (PST)