بحث کاربر:مهرانه

از irPress.org
پرش به ناوبری پرش به جستجو

سلام. ممنون که به جمعِ ما پیوسته‌اید. صفحه‌ی راهنما را خوانده‌اید؟ اگر سؤال دیگری هم برایتان پیش آمد، کافی‌ست در صفحه‌ی بحثِ من بپرسید تا برایش جواب پیدا کنیم. --Robofa ‏۲۲ ژانویهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۱۱:۲۳ (PST)

یادآوری

این مقاله از ۲۱ ژانویه تغییر کرده نکرده است. اگر ممکن است آن را به حالت ناقص در آورید تا من آن را تایپ کنم. ممنون --Roya ‏۲۰ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۰:۱۴ (PST)

از شما خبری نشد،‌ گذاشتم‌شان در وضعیت ناقص.--Mohaddese ‏۲۸ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۸:۳۰ (PST)
  • سلام، یک ماه است که بار دیگر کردستان... تغییری نکرده است. خوب می‌شود ترتیب تایپ ادامه‌اش را بدهید، یا بگذاریدش در وضعیت «ناقص» تا دیگر کاربران تایپ کنندش. ممنون.--Mohaddese ‏۱۱ آوریل ۲۰۱۲، ساعت ۰۸:۵۹ (PDT)
از شما خبری نشد بار دیگر کردستان... را در وضعیت ناقص قرار دادم.--Mohaddese ‏۲۱ آوریل ۲۰۱۲، ساعت ۱۰:۱۴ (PDT)


روش کار

  • سلام، این‌جا برای شما نوشته بودم که دو مقاله‌ای که انتخاب کرده بودید را به وضعیت ناقص برگردانده‌ام. کاربرانِ دیگری این دو مقاله را برای تایپ انتخاب کرده بودند، و گویا شما متوجه نشده بودید و مقاله‌ها را تایپ کردید. ممنون بابت تایپ. و ممنون می‌شم اگر از این به بعد دقت‌تان را بیش‌تر کنید. مثلاً خوب است به تاریخچهٔ مطلب رجوع کنید.
نکتهٔ دیگر هم اینکه، بعد از تایپ مطلب، تصاویر را برنمی‌داریم. لطفاً متن تایپ شده را بین {{در حال ویرایش}} و رده‌های صفحه، به همان شکلی که در راهنما هم آمده قرار دهید. و بعد از پایان تایپ {{در حال ویرایش}} را به {{بازنگری}} تغییر دهید. ممنون. --Mohaddese ‏۹ مارس ۲۰۱۲، ساعت ۰۴:۰۶ (PST)