بحث کاربر:Bahar

از irPress.org
پرش به ناوبری پرش به جستجو

سلام. ممنون که به جمعِ ما پیوسته‌اید. صفحه‌ی راهنما را خوانده‌اید؟ اگر سؤال دیگری هم برایتان پیش آمد، کافی‌ست در صفحه‌ی بحثِ من بپرسید تا برایش جواب پیدا کنیم. --Robofa ‏۳۱ ژانویهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۳:۳۰ (PST)


امضا

  • فکر کردم خوب است بگویم که دکمهٔ امضا آن بالاست، دومی از چپ. برای اینکه از زحمت‌ت کم بشه و امضائت به صفحه‌ات لینک داشته باشه. :) --Mohaddese ‏۳ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۰:۴۰ (PST)

ممنون

لطف کردی. می‌دانم و از همین دکمه تا به حال استفاده کرده‌ام.

ها! چون دیدم که امضاهایت لینک به صفحه‌ات ندارند، فکر کردم روشِ دیگری داری.--Mohaddese ‏۳ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۱:۲۲ (PST)
در بخش ترجیحات من در قسمت امضا یک مربع هست که نوشته «امضا را به صورت ویکی‌متن در نظر بگیر (بدون درج خودکار پیوند)». احتمالاً آن را تیک زده‌اید. پیشنهاد می‌کنم تیک را بردارید که امضایتان به صفحه‌تان لینک بشود. --Farzaneh ‏۳ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۳:۵۸ (PST)

لینک به بیرون

سلام. ممنون که با بایگانی مطبوعات ایران همکاری می‌کنید. دیدم که در بحث:مهره‌ئی بر صفحهٔ شطرنج پیوندی اضافه کرده‌اید به یک وبسایت متفرقه. هدف پروژهٔ بایگانی مطبوعات فقط دیجیتال کردن نشریات قدیمی است. این پروژه به هیچ وجه قصد تبلیغ هیچ دیدگاهی یا جهت‌دادن به مطالب منتشرشده را ندارد. صفحات بحث عمدتاً برای بحث در مورد چگونگی پیاده کردن مطالب‌اند، و سعی می‌کنیم از اظهار نظر شخصی در مورد موضوعات مقالات بپرهیزیم. به طور خاص، لطفاً هرگز قبل از مطرح کردن با سایر کاربران در صفحات بحث به وبسایت‌های دیگر لینک ندهید. --Farzaneh ‏۳ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۳:۴۷ (PST)

ممنون از همکاری :) --فرزانه ‏۳ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۸:۵۸ (PST)

یادآوری

  • سلام، حدود یک ماه است که صندوق پستی ۱۱۳۲-۱۵ شمارهٔ ۳۲ تغییری نکرده است. خوب می‌شود ترتیب تایپ‌ش را بدهید، یا بگذاریدش در وضعیت «ناقص» تا دیگر کاربران تایپ کنندش. ممنون.--Mohaddese ‏۳ آوریل ۲۰۱۲، ساعت ۱۳:۵۳ (PDT)
از شما خبری نشد، مقاله را به وضعیت ناقص برگرداندم.--Mohaddese ‏۱۱ آوریل ۲۰۱۲، ساعت ۰۸:۵۳ (PDT)
سلام. بابت تاخیر و بی‌خبری متاسفم و عذر‌می‌خواهم. امکان همکاری برایم مقدور نیست. لطف کردید مقاله را به وضعیت ناقص برگرداندید. با احترام، --‌BA}{AR ‏۱۵ آوریل ۲۰۱۲، ساعت ۱۲:۲۳ (PDT)