بحث:صفحهٔ اصلی

از irPress.org
نسخهٔ تاریخ ‏۲۷ ژانویهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۸:۰۱ توسط کنا (بحث | مشارکت‌ها)
پرش به ناوبری پرش به جستجو

شاید کمک کند اگر میان‌بری به فهرست مقالات آمادهٔ بازنگری [۱] در این صفحه یا هرجای در دست‌رس دیگری گذاشته شود. --آیدین ‏۲۲ آوریل ۲۰۱۰، ساعت ۲۳:۱۱ (UTC)

ممنون از این پیشنهاد خیلی خوب. --پرستو ‏۲۲ آوریل ۲۰۱۰، ساعت ۲۳:۲۳ (UTC)

خوش‌حالم که مفید بود. حالا یک سؤال؛ اگر هر کس بیاید این سه مقاله که در اولویت گذاشته‌اید بازنگری کند، این فهرست خودبه‌خود به‌روز می‌شود؟ بهتر نبود اگر می‌شد در همان فهرست مقاله‌های آماده‌ی بازنگری، نشان داد که کدام مقاله مال کدام شماره است و بعد می‌گفتید اولویت مثلاً با شماره‌ی اول است. و یک سوال دیگر؛ طوری می‌شود فهمید که کار هر شماره در چه مرحله‌ای‌ است؟ مثلاً شماره‌ی اول چه‌قدر مانده تا نهایی شود و شماره‌ی دو چه‌طور؟ جایی که بشود دید و هرکس که می‌خواهد کمکی کند بداند الان سراغ کجا برود بهتر است. الان باید صفحه به صفحه باز کرد و دید کدام کار شده و کدام نشده. می‌دانم که آن‌ها را که نهایی شده است محافظت کرده‌اید، اما باز هم باید صفحات هر شماره را یک به یک باز کرد تا فهمید و در چه حال است؛ بازنگری تمام شده یا کار شروع نشده.

راهی که به ذهن خودم رسیده بود اضافه کردن الگوی ناقص اول همه‌ی صفحاتی است که تازه ساخته می‌شود تا بعد از تایپ به بازنگری تبدیل شود. این‌طوری با دو فهرست مقاله‌های ناقص و مقاله‌های آماده‌ی بازنگری می‌شود همه‌ی این‌ها را دید. حالا اگر می‌شد فهمید هرکدام از مقاله‌ها مال کدام شماره است، دیگر بهتر بود و اولویت‌ها را هم می‌شد دید.--آیدین ‏۲۳ آوریل ۲۰۱۰، ساعت ۱۷:۴۵ (UTC)

ممنون، آیدین. باید از دوستان‌مان که بلدند کارهای پیشرفته‌تری با ویکی بکنند کمک بگیریم. --پرستو ‏۲۳ آوریل ۲۰۱۰، ساعت ۱۸:۰۲ (UTC)

الویت ها هنوز مشخص نشدن؟میشه هر مقاله ای رو شروع کرد؟ --علیرضا ‏۱۹ سپتامبر ۲۰۱۰، ساعت ۲۱:۵۴

سلام علیرضا. بله: هر مقاله‌ای را--از فهرستِ مقاله‌های آماده‌ی تایپ--که بخواهید می‌توانید شروع کنید. و ممنون. --پرستو ‏۲۰ سپتامبر ۲۰۱۰، ساعت ۰۵:۵۸ (UTC)

من برای نوشتن پاورقی مشکل دارم. تو راهنما نوشته بین سطرها فاصله نزاریم ولی این پاورقیه شعره نمیشه فاصله نداشته باشه وقتی با فاصله می نویسم عدد پاورقیها قاطی میشه.بعد فارسی و شکل انگلیسی شعر رو روبروی هم نوشته، من نمی دونم چه جوری روبروی هم بنویسمشون.اول فارسی رو نوشتم بعد از بیت انگلیسی رو چپ‌چین نوشتم ولی درست نشد.توی شکل انگلیسی هم از این حروف تلفظ استفاده کرده که من نتونستم رو صفحه کلید پیدا کنم.کنا