بحث کاربر:Robofa

از irPress.org
پرش به ناوبری پرش به جستجو

پیشنهاد کار

اگر کار تکراری‌ای انجام می‌دهید و فکر می‌کنید روبوفا می‌تواند کمکی کند روی لینک زیر کلیک کنید و پیشنهادتان را بنویسید. http://irpress.org/index.php?title=%D8%A8%D8%AD%D8%AB_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1:Robofa&action=edit&section=new

زمان‌های کار

خوب می‌شود که روبوفا بگوید چه وقتی از روز کار می‌کند. اصلاً آیا هر روز کار می‌کند؟ هم برای خوشامدگویی می‌پرسم، هم برای این‌که برای ویرایش متن‌هائی مثل «جا»ئی برای آزادی مدتی صبر کرده‌ام که ویرایش ابتدائی‌اش را روبوفا انجام دهد. (خصوصاً برای جایگزین کردنِ هٔ) مرسی. --پرستو ‏۲۶ مهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۰۶:۰۵ (UTC)

سلام. اتفاقاتی افتاد (از جمله تغییر API که هنوز نفهمیده‌ام اگر ویکی را به‌روز نکرده‌اید پس علت‌اش چه بوده) که از حالت کاملاً خودکار درش آوردم و هر بار دستی بعضی از کارهایش را اجرا می‌کنم، از جمله برای اینکه بتوانم به تغییراتی که می‌دهد نظارت کنم. تا حالا سعی کرده‌ام دست‌کم روزی یک بار اجرا شود. ببخشید که وقت مشخصی ندارد، اما در هر ۲۴ ساعت حتماً حداقل یک بار اجرا می‌شود. سعی می‌کنم مرتب‌ترش کنم. --Farzaneh ‏۲۸ مهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۱۵:۵۰ (UTC)
مرسی، فرزانه. --پرستو ‏۲۸ مهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۲۰:۰۴ (UTC)


اصلاح ویرایش روبوفا

  • در مورد متن کدام فرهنگ: گذشته‌گرا یا پیشرو؟، همان‌طور که در صفحهٔ بحثش (+) هم نوشته‌ام، حرف اضافهٔ «به» به کلمهٔ بعدش نچسبیده. نتوانستم ویرایش روبوفا را خنثی کنم. راهی دارد؟ یا باید دستی درست کنمش؟ مرسی. --پرستو ‏۷ ژوئن ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۴۷ (UTC)
در حالی که مشغول بازنگری‌ام، «به» ها را درست می‌کنم. ولی برای این‌که مشکل مشابه پیش نیاید، فکری کنیم. --پرستو ‏۷ ژوئن ۲۰۱۱، ساعت ۱۹:۳۱ (UTC)
ببخشید. معمولاً نگاه می‌کردم که این مشکل پیش نیاید، اما این بار زیاد دقت نکردم چون مسافرت بودم و فقط خواستم که روبوفا حداقل یک بار اجرا شود. شاید برای این نتوانستی خنثی کنی که آخرین تغییر نبود. می‌توانم این تغییر خاص حرف اضافهٔ «به» را جداگانه و آخر از همه اعمال کنم که قابل خنثی کردن شود. --Farzaneh ‏۷ ژوئن ۲۰۱۱، ساعت ۱۹:۴۵ (UTC)
عیب نداره که.. من هم قبل از این‌که بازنگری را شروع کنم، باید تاریخچه را نگاه کنم که اگر لازم باشد تغییرات روبوفا را خنثی کنم. تازه فهمیده‌ام که برای چی می‌گفتی نمی‌شود روبوفا را کاملاً اتومات کرد. --پرستو ‏۸ ژوئن ۲۰۱۱، ساعت ۰۵:۰۰ (UTC)
وای ببخشید. مرسی که گفتی.--Farzaneh ‏۲۴ ژوئن ۲۰۱۱، ساعت ۱۲:۰۹ (UTC)
شاید بشود که روبوفا کلاً توی ابروها را از نظر «به» اصلاح نکند؟--پرستو ‏۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۱۳:۳۸ (UTC)
یک کار راحت‌تر این است که الگوهای نیم‌فاصله‌ای هم درست کنیم، هان؟ مثل چپ به‌راست مثلاً. --Farzaneh ‏۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۱۴:۰۶ (UTC)
خیلی هم خوب. هر کدام راحت‌تر است. و مرسی. --پرستو ‏۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۱۴:۱۵ (UTC)