بحث کاربر:Mahyar

از irPress.org
پرش به ناوبری پرش به جستجو

سلام. ممنون که به جمعِ ما پیوسته‌اید. صفحه‌ی راهنما را خوانده‌اید؟ اگر سؤال دیگری هم برایتان پیش آمد، کافی‌ست در صفحه‌ی بحثِ من بپرسید تا برایش جواب پیدا کنیم. --Robofa ‏۶ ژوئیهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۱۰:۲۹ (UTC)


انتقال به عنوان دقیق

مهیار، مرسی که مطلب تاریخ، چون ارتباط پویای با گذشته را انتقال دادی به عنوان دقیق. عمدتاً این اشتباه‌ها به خاطر فهرست نادقیق شمارهٔ مربوط ایجاد می‌شود. و خوب است که فهرست را هم بعد از انتقال خود صفحه اصلاح کنیم. من این بار این کار را با کتاب جمعه ۳ می‌کنم. مرسی کلاً. --پرستو ‏۴ سپتامبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۵:۱۳ (UTC)

پرستو. اطلاع نداشتم که دلیل عنوانِ غلط اشتباه در فهرست میتواند باشد. از همین رو به تغییر عنوان اکتفا کردم. ممنون از تکمیل کار.--Mahyar ‏۴ سپتامبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۹:۱۹ (UTC)

این را یادم رفت بنویسم که در فهرست باید دقت کنیم که ضمن حفظ اشتباه موجود، به جای درست لینک بدهیم. توضیحش کمی پیچیده می‌شود--یا من خوب بلد نیستم بگویم. خوب می‌شود تغییری را که در کتاب جمعه ۳ داده‌ام ببینی. --پرستو ‏۵ سپتامبر ۲۰۱۱، ساعت ۰۵:۰۹ (UTC)

سئوال

می‌شه بهم بگید چه تغییری در این‌جا [[۱]] دادید؟‌ من این متن رو بازنگری کرده بودم، و برای این می‌پرسم که اشتباه رو مجدداً تکرار نکنم. و هر چی که نگاه کردم متوجه نشدم چیکار کردید! مرسی.--Mohaddese ‏۱ نوامبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۷:۲۴ (UTC)

بازنگری

  • سلام محدثه. بله، بازنگری شده. ممنونم.--Mahyar ‏۱۲ فوریهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۹:۳۴ (PST)

سلام. مرسی از اینکه دوباره نگاهی به شاهزاده کوچولو کردی و مواردی را که از زیر دست من در رفته بود اصلاح کردی :) --فرزانه ‏۲۷ مهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۸:۰۷ (PDT)

سلام فرزانه :) .‌ معمولا یه چیزایی از زیر دست در می‌ره بخصوص اگه متن طولانی هم باشه. برای خودم هم زیاد پیش میاد.--Mahyar ‏۳۰ مهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۲:۱۹ (PDT)