بحث کاربر:امیر

از irPress.org
پرش به: ناوبری, جستجو

سلام. ممنون بابت همکاری. دیدم که دقت‌تان در مقابله‌ کردن متن‌ها و تصاویر زیاد است؛ پیشنهادم این است که در بازنگری متن‌ها بیشتر به ما کمک کنید. فهرست متن‌های آماده‌ی بازنگری این‌جاست. --پرستو ‏۲۴ آوریل ۲۰۱۱، ساعت ۰۵:۵۸ (UTC)

من متن‌های تایپ شده را می‌خوندم و به نظرم رسید که مشکل گرامری وجود داره. پس از مقایسه با تصاویر، اون مشکلات را گزارش کردم.--امیر ‏۲۴ آوریل ۲۰۱۱، ساعت ۰۶:۱۵ (UTC)

ممنون بابت مقابله و بازنگری. خسته نباشید. --پرستو ‏۱۳ ژوئن ۲۰۱۱، ساعت ۱۰:۰۰ (UTC)


نهایی؟

سلام. در مورد متنِ مکتوب ملکه ایران دیروز شما ناگهان متن را از وضعیت «بازنگری» به وضعیت «نهایی» تغییر دادید، بدون این‌که متن را مقابله کنید. چرا؟ این کار شما باعث شده بود که این متن در هیچ کدام از رده‌های موجود قرار نگیرد و ممکن بود هیچ‌وقت بازنگری نشود. لطفاً در این موارد دقت بیشتری اعمال کنید. ممنون. --پرستو ‏۵ اوت ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۳۴ (UTC)

سلام. من در حال بازنگری اون متن بودم. صفحه‌ی اول را مطابقت داده بودم ولی هنوز، کل صفحات رو مطابقت نداده بودم. برای همین نمی‌تونستم تگ "مقالات نهایی شده" رو براش انتخاب کنم. و در عین حال نمی‌خواستم کس دیگه‌ای شروع کنه به بازنگری اون صفحه. برای همین وضعیت‌اش رو به صورت موقت تغییر دادم تا کارم تمام شه. در حال حاضر اون صفحه، هنوز مشکلات تایپی داره که باید اصلاح بشه.--امیر ‏۵ اوت ۲۰۱۱، ساعت ۱۸:۲۵ (UTC)

من اون مقاله رو بازنگری کردم. در این موارد فکر می‌کنم بهتر است در جعبهٔ خلاصه بنویسید مثلاً «در حال بازنگری» که دیگران با دیدن تاریخچه بفهمند مقاله در چه وضعیتی است. وقتی هم که کار بازنگری‌تان تمام شد، در خلاصه بنویسید که «بازنگری تمام شد». ما هنوز راهنمای بازنگری مدوّنی نداریم (و ببخشید که این جوری تداخل پیش آمد) اما این پیش‌نویس موجود است، برای ملاحظهٔ شما. مرسی. --پرستو ‏۵ اوت ۲۰۱۱، ساعت ۱۸:۴۴ (UTC)
تگ در حال بازنگری هم داریم اگر لازم است. --Farzaneh ‏۵ اوت ۲۰۱۱، ساعت ۲۲:۴۸ (UTC)

تشکر

خسته نباشید بابت تایپ سربداران. خیلی طولانی بود. --پرستو ‏۱۱ نوامبر ۲۰۱۱، ساعت ۲۰:۲۱ (UTC)

خواهش!

نگارش «کتاب هفته»

سلام. شیوهٔ ویرایشِ «کتاب هفته» کمی با «کتاب جمعه» فرق دارد. لطفاً قبل از تایپِ مطالبِ «کتاب هفته»، نکته‌های اضافه شده به راهنما را نگاه کنید. ممنون.--Mohaddese (بحث) ‏۱۷ نوامبر ۲۰۱۲، ساعت ۱۱:۱۲ (PST)

ابزارهای شخصی

گویش‌ها
فضاهای نام
عملکردها
گشتن
جعبه‌ابزار