بحث:مرگ یزدگرد

از irPress.org
پرش به ناوبری پرش به جستجو

داشتم مرگ یزدگرد بیضائی را تایپ می‌کردم که به ذهنم رسید حتماً باید جایی در وب قبلاً تایپ شده باشد. گشتم و نسخه‌ای پیدا کردم. همان را ویرایش می‌کنم. لازم است در جایی به آن صفحه ارجاع بدهم؟ حقوق معنوی نوشته‌ی بیضائی که کتابی چاپ شده است چه می‌شود؟ ممنون

لزومی ندارد که به آن صفحه ارجاعی بدهیم، اما باید حتماً از آقای بیضایی اجازهٔ کتبی بگیریم. ممنون از توجه‌تان. --Farzaneh ‏۲۵ ژوئن ۲۰۱۱، ساعت ۱۴:۲۵ (UTC)

اشتباهات در متن اصلی

  • صفحهٔ ۲۷، سطر ۱۷: سرامرا => سر مرا. --Mohaddese ‏۱۰ دسامبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۳۹ (UTC)
صفحهٔ ۳۱، سطر ۴:‌بیشتر => پیشتر.--Mohaddese ‏۱۰ دسامبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۳۹ (UTC)
صفحهٔ ۴۰، از انتها سطر ۲:‌ پرانتز بسته شده بود،‌اما باز نشده بود. باز کردم: (گوشهایش را می‌گیرد)--Mohaddese ‏۱۰ دسامبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۳۹ (UTC)
صفحهٔ ۴۵، سطر ۵: اتسخوان‌ها => استخوان‌ها. --Mohaddese ‏۱۰ دسامبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۳۹ (UTC)
صفحهٔ ۵۹، سطر ۱: زنده پوش => ژنده پوش. --Mohaddese ‏۱۰ دسامبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۳۹ (UTC)


بازنگری مجدد؟

  • متن را سعی کردم که با دقت بازنگری کنم، اما تعدادِ اشتباهات زیاد بود. به نظرم بد نیست که دوباره بازنگری شود. --Mohaddese ‏۱۰ دسامبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۳۹ (UTC)
من فعلاً متن را نهایی کرده‌ام. امیدوارم کاربرانی که این متن را می‌بینند اشتباه‌های احتمالی را گزارش کنند. --پرستو ‏۱۰ دسامبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۸:۴۷ (UTC)


عنوان

  • آیا «نمایشنامه» باید به عنوان اضافه شود؟ --Mohaddese ‏۱۰ دسامبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۹:۰۲ (UTC)
فکر نمی‌کنم. شاید بهتر باشد بالای اسم نویسنده بیاید. (الان اضافه می‌کنم.) به هر حال متن در ردهٔ نمایشنامه قرار گرفته است: رده:نمایشنامه. --پرستو ‏۱۰ دسامبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۹:۲۱ (UTC)