بحث:شطرنج جوانان پیکار اندیشه‌ها ۱۴

از irPress.org
پرش به: ناوبری, جستجو

صفحه ۱۴۳

  • به نظرم مطلب اول ربطی به این مقاله ندارد. ولی مطلب دوم که نامهٔ یکی از خوانندگان دربارهٔ شطرنج است، باید باشد. مطلب اول تایپ نشود یا در ادامه، بعد از نامه تایپ شود؟ یا اصلاً همین‌جایی که هست تایپ شود؟ --Mohaddese ‏۲۳ نوامبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۴۷ (UTC)
به نظرم کل این صفحه باید ذیل صندوق پستی ۱۱۳۲-۱۵ شمارهٔ ۳۶ قرار بگیرد. کمی عجیب است که نامه‌ای چون صرفاً محتوی انتقاد به بخش شطرنج بوده به جای چاپ در بخش نامه‌ها در بخش شطرنج چاپ شود. با توجه به آن باکس بالایی (خطاب به وزیر پست) و این‌که پاسخ به نامه‌ها بلافاصله بعد از شطرنج است، فکر می‌کنم این صفحه را بهتر باشد به صندوق پستی ۱۱۳۲-۱۵ شمارهٔ ۳۶ منتقل کنیم. هوم؟ --پرستو ‏۲۳ نوامبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۷:۵۱ (UTC)
منم فکر می‌کنم به آن‌جا منتقل شود بهتر است. و جالب اینکه دقیقاً صفحهٔ قبل از صندوق پستی ۱۱۳۲-۱۵ شمارهٔ ۳۶ هم هست. نهایتاً می‌شود همین‌جا، لینک صفحه را گذاشت، از اون‌جایی که در ادامهٔ این مقاله آمده بوده. و یا اینکه لینک‌ش را در بحث:شطرنج جوانان پیکار اندیشه‌ها ۱۱ گذاشت، چون بخش اول نامه، دربارهٔ شطرنج جوانان پیکار اندیشه‌ها ۱۱ صحبت کرده. (و به نظرم انتقاد به جایی هم کرده و ندانستن‌ش ممکن است خواننده را گیج کند.)--Mohaddese ‏۲۳ نوامبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۸:۳۱ (UTC)
صفحه را منتقل کردم. لطفاً اگر یادت ماند توی صفحهٔ بحث شطرنج ۱۱ لینک بده به این نامه. خیلی هم ممنون. --پرستو ‏۲۳ نوامبر ۲۰۱۱، ساعت ۱۸:۴۲ (UTC)
ابزارهای شخصی

گویش‌ها
فضاهای نام
عملکردها
گشتن
جعبه‌ابزار